Szukaj
Twitter
Facebook
Urządzasz ? Remontujesz ? Radzimy bezpłatnie...
Pytanie o mieszkanie / Zapytaj Eksperta / Ściany i kolory

Kolory ścian do srebrno-czarnych sprzętów rtv

A A
Drukuj
Kącik rtv - ściany Dekoral

Kącik rtv - ściany Dekoral

Jakie dobrać kolory ścian do stonowanej, drewnianej podłogi i czarno-srebrnych sprzętów rtv?

Pokój z aneksem telewizyjnym spełnia wiele funkcji, nie tylko rozrywkowych, ale jest też miejscem wypoczynku. Warto wybrać kolory, które wyeksponują miejsce, w którym znajduje się telewizor i sprzęt rtv. Najczęściej ściany pomalowane są w intensywnym odcieniu. W ten sposób zostaje wyznaczona przestrzeń aneksu i łatwiej umieścić meble.
Na szczęście producenci rtv stosują neutralną kolorystykę. Srebro czy czernie pasują do każdego zestawienia kolorystycznego. Tak więc mogą być zarówno pastelowe, jasne odcienie, jak i odważne kolory. Kilka dodatków w kolorze czerni czy srebra dopełnią całość.

Konsultacja www.farbymyszak.pl

zdjęcia Beckers i Dekoral


Galeria zdjęć



2010-11-28 15:32:58

powrót

Tagi:


Joanna Zawadzka Dobieramy farby i kolory na ściany. Pomagamy wybrać AGD, meble, okna, drzwi, oświetlenie. Proponujemy podłogi z paneli, drewna, kafli… Szukamy ich zalet
i wad.

Pytanie o mieszkanie w Dzień dobry TVN

TVN
Reklama